Uşak Veteriner Hekimleri Odası Genel Sekreteri İlhan Şentürk, hayata gözlerini yumdu Uşak Veteriner Hekimleri Odası Genel Sekreteri İlhan Şentürk, hayata gözlerini yumdu

Uşak Gediz Yolu’nda bir üniversite öğrencisi kendisinden zorla sigara isteyen kişilerce bıçaklandı. Ege’de Yenigün Gazetesi’nden Bayram Ali Keleş’e bilgi veren mağdur M.P. (23), önceki Salı başına gelenleri anlattı. Mehmet Hacım Yurduna giderken, kulaklıkla müzik dinleyen M.P., Gediz yolunda bir grubun önüne çıktığını öne sürdü. Buna göre, grup içinden biri, M.P.’ye “Sigara ver lan” dedi.

Sigara kullanmadığını söyleyen M.P.’ye “Nasıl kullanmazsın” denildi ve kulaklığı alınmak istendi. Bunun üzerine gruptaki diğerleri de M.P.’nin üzerine yürüdü. Çevreden yardım istediğini belirten M.P., kendisini savunmaya başladığını ve 3 yerinden bıçaklandığını aktardı. Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan mağdur öğrencinin hayati tehlikesinin bulunmadığı ve olayın ardından yurtta kalan arkadaşlarının da tedirgin olduğunu belirtti.