Uşak’ın en işlek noktalarından biri olan İsmetpaşa Caddesi’ndeki Pancar İş Merkezi’nin çatı katında yangın çıktı ve burada bulunan yalıtım malzemelerinin yanması nedeniyle yoğun duman ve kötü koku caddeyi kapladı.

Uşak Güney Çevre yolu üzerinde meydana gelen kazada 2 otomobilin çarptığı yaya hayatını kaybetti Uşak Güney Çevre yolu üzerinde meydana gelen kazada 2 otomobilin çarptığı yaya hayatını kaybetti

cadde yangın (6)

Bugün saat 13:00 sıralarında İsmetpaşa Caddesi’nde bulunan ve İl Defterdarlığı binasının karşısındaki Pancar İş Merkezi’nin çatısında yangın çıktı.

Asansördeki makine aksamındaki olası bir kaçak nedeniyle çıktığı tahmin edilen yangına, Uşak Belediyesine bağlı İtfaiye ekipleri müdahale etti ve yangın büyümeden kontrol altına alınmaya başladı.

KÖTÜ KOKU VE DUMANLAR ŞEHRİ KAPLADIyangın1

Çatıda bulunan ve elyaf içerikli yalıtım malzemelerinin de yanmasıyla birlikte kötü koku ve dumanlar caddeyi kaplarken, bölgedeki vatandaşlar da yangını bulundukları alandan izledi ve telefonlarına görüntü olarak kaydetti.
cadde yangın (5)

Yangında her hangi bir can kaybı olmazken, söndürme çalışmalarının hale devam ediyor. Yangın sırasında işhanının yöneticileri, her hangi bir kaçağın bulunmadığını ve yangının asansörün makine parkurundaki akşamlardan kaynaklanmış olabileceğini ifade etti.

Yangınla ilgili soruşturma başlatıldı.

cadde yangın (4)

Editör: Ali ARASLI