İYİ Parti Uşak Merkez İlçe teşkilatı kongresinde tek listeyle aday olan Merkez İlçe Başkanı Murat Taşkın, bu sefer seçimle göreve geldi. Bir süre önce Genel Merkez tarafından görevi bırakması istenen İYİ Partili Hakan Savaş'ın yerine atanan Murat Taşkın, bugün yapılan genel kurulda tek listeyle aday oldu. Murat Taşkın'ın dışında genel kurulda aday çıkmadı ve tek listeyle gidilen seçimde Murat Taşkın bir kez daha göreve geldi. Bu sefer seçilerek göreve gelen Murat Taşkın, "Uşak için güzel projeler üreteceğiz. İlimiz adına eksikleri görüyor ve çözüm için çalışmalar yapıyoruz" dedi.

Yalım'ın çalışanları suçladığı fotoğraf krizinde son durum: Erdoğan'ın yerine Özgür Özel kondu Yalım'ın çalışanları suçladığı fotoğraf krizinde son durum: Erdoğan'ın yerine Özgür Özel kondu

Öte yandan İYİ Parti İl Başkanı Ayşegül Obalı da, "Uşak'ta genel seçimlerde Millet İttifakı'nın bir bileşeni olarak vekil ve vekiller çıkaracağız. Bunun yanında bir sonraki yerel seçimleri İYİ Parti olarak biz kazancağız" diye konuştu. Kongreye 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti Uşak Belediye Başkanı Adayı Muhammet Gür ve belediye meclis üyeleri de katıldı.

Editör: TE Bilişim