Uşak İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı KOM Şube aldığı bir ihbar üzerine bir operasyon yaptı. Kaçakçılıkla mücadele kapsamında yapılan operasyonla ilgili bir bilgi notu geçildi.

Uşak İl Emniyet Müdürlüğü’nden geçilen bilgi notunda, operasyonun nerede yapıldığı belirtilmedi. Operasyonda, 4 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet ruhsatsız av tüfeği ve 182 adet fişek ele geçirildi.

Bunların yanı sıra 23 şişe kaçak viski ve rakı gibi alkollü içkiler ile 17 adet kaçak elektronik sigara likidi yakalandı. Ayrıca aynı operasyonda 338 adet kaçak cinsel içerikli ürün ele geçirildi. Operasyon kapsamında 6 kişi gözaltına alınırken, haklarında 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet” kapsamında işlem başlatıldı.

operasyon11

Öte yandan geçtiğimiz günlerde de kentteki masaj salonlarına yönelik bir denetim yapılmıştı. Yapılan denetimler operasyona dönüşmüş ve burada da ruhsatsız silah ele geçirilmişti. Aynı zamanda bir işletmeci hakkında fuhuş için aracılıktan işlem yapılmıştı.

TOKİ'nin Uşak'ta yaptırdığı dev inşaat projesinde göçük meydana geldi TOKİ'nin Uşak'ta yaptırdığı dev inşaat projesinde göçük meydana geldi

HABER MERKEZİ

Editör: Ali ARASLI