Uşak'ın seçim atmosferi hız kazanırken, Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Ramazan Yavuz Acar ve beraberindeki teşkilat mensupları, Festiva Alışveriş Merkezi'nde esnafları ziyaret etti.

Özkan Yalım ve ekibi, önceki belediyeyi yargıya sevk etmek için 1 oy arıyor Özkan Yalım ve ekibi, önceki belediyeyi yargıya sevk etmek için 1 oy arıyor

Festiva A V M3

Acar ve beraberindeki heyet, esnaflarla bir araya gelerek onların sorunlarını dinledi, taleplerini aldı. Ziyaret sırasında esnaflarla samimi bir diyalog kuran Acar, Uşak'ın kalkınması ve gelişmesi için yapmayı planladığı projeleri esnaflara anlattı.

Festiva A V M2

Ziyaret sırasında konuşan Ramazan Yavuz Acar, "Uşak'ın kalkınması ve esnafın refahı için çalışacağımıza inanıyoruz. Sizlerin sorunlarını çözmek, işlerinizi kolaylaştırmak için projelerimiz var. Esnaflarımızın desteğiyle, birlikte el birliğiyle Uşak'ı daha güzel bir şehir haline getireceğiz" dedi.

Festiva A V M1

Teşkilat mensupları da esnaflarla birebir görüşerek destek istediler ve Saadet Partisi'nin Uşak için önerdiği çözümleri paylaştılar.

Festiva A V M

Editör: Ali ARASLI