Uşak Veteriner Hekimleri Odası’nın acı kaybı

Uşak Veteriner Hekimleri Odası Genel Sekreteri İlhan Şentürk, genç yaşta hayata gözlerini yumdu. Başkan Özgür Uğur, “Çok ama çok üzgünüm” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Beyin tümörü nedeniyle bir süredir tedavi gören Uşak Veteriner Hekimleri Odası Genel Sekreteri İlhan Şentürk, hayata gözlerini yumdu. Uşak Veteriner Hekimleri Başkanı Özgür Uğur’un yönetiminde yer alan İlhan Şentürk’ün bir süredir tedavi gördüğü belirtildi. Henüz 52 yaşında olan İlhan Öztürk’ün dün fenalaştığı ve beyin embolisi geçirdiği kaydedildi. Uşak Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Özgür Uğur, yakın arkadaşı ve yönetimde birlikte görev yaptığı İlhan Şentürk’ü kaybettiği için üzgün olduğunu bildirdi.

Uşak Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Özgür Uğur, yaptığı paylaşımda, şu ifadeyi kullandı:

Uşak Ürünköy köyü kavşağında yine trafik kazası! 5 yaralı! Uşak Ürünköy köyü kavşağında yine trafik kazası! 5 yaralı!

“Çok ama çok üzgünüm. Dostum sırdaşım, kardeşim, meslektaşım Uşak Veteriner Hekimler Odası Genel sekreteri Veteriner Hekim İlhan Şentürk’ü kaybettik. Mekanın cennet toprağın bol olsun kardeşim. Işıklar içinde uyu”.

Öte yandan İlhan Şentürk’ün cenaze namazı, bugün öğlen namazının ardından kılındı. İlhan Şentürk, Yoncalı köyünde toprağa verildi.

HABER MERKEZİ

Editör: Ali ARASLI