Uşakspor'a veda eden Efecan Barlık: Aşigolar hep kalbimde olacak Uşakspor'a veda eden Efecan Barlık: Aşigolar hep kalbimde olacak
USAKPORT.COM/ ÖZEL//
Uşak Karate İl Temsilcisi Halit Dinçer Güngör, 18 ve 19 Mart 2017 tarihlerinde, Burdur’da yapılan Okullar Arası Yarı Final Grup müsabakalarına,Uşak’tan katılan sporcuların 7 madalya ile döndüğünü söyledi. Müsabakalarda yarışan sporcuların Uşak Özlem Spor Kulübü adına da dövüştüğünü kaydeden Dinçer Gönür,  2 altın, 2 gümüş ve 3 bronz madalya ile kente döndüklerini ifade etti.  


Dinçer Güngör, Uşak Lisesi’nden Hakan Karabacak ve Uşak Spor Lisesi’nden Ayşe Akkoyun’un altın, Sultan Halil Yiğit Lisesi’nden Eda Nur Akın ve Uşak Spor Lisesi’nden Sueda Turhan’ın gümüş madalya kazandığını belirterek, “Yine Uşak Spor Lisesi’nden Mustafa Güngör, Uşak Lisesi’nden Yunus Çavdar ve Uşak Kız Meslek Lisesi’nden Hatice Çavdar da 3’üncülükle ilimize döndü. İyi maçlar çıkardık ve sporcularımız emeklerinin karşılıklarını aldılar. Uşak’a daha büyük başarılar getirmek için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.