Uşak'ın Eşme ilçesinde bir adam, karısını ve başa bir kişiyi bıçakla ağır yaraladı. Edinilen bilgiye Eşme Şehit Alibey Mahallesi'ndeki Lonca Caddesi'nde meydana gelen olayda, H.B. ve tatıştığı eşi A.B. kavga etmeye başladı. H.B., kavga sırasında eşini bıçakla yaraladı ve olay yerinden kaçtı.

H.B. eşini bıçaklayıp kaçtıktan sonra, durum 112 ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen polis ekipleri ve 112 sağlık görevlileri duruma müdahale ettiler. Yaralı kadın A.B. Eşme Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Bu sırada karısını bıçaklayan H.B.'nin Eşme 3. Eylül Mahallesi'ne gittiği ve burada H.K. isimli adamın karşısına çıktığı öğrenildi.

H.B., eşini yaralamasıyla ilgili olduğunu düşünülen H.K.'yi de bıçakçla yaraladı. 

H.B., daha sonra olay yerinden kaçmak için bir motosikleti kullanmak istedi. Motosikletin sahibiyle arbede yaşadığı sırada polis ekiplerinin müdahalesi üzerine H.B. yakalandı ve karakola götürüldü. 

H.B.'nin karısı A.B. ve yaraladığı bir diğer kişi H.K.'nin hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi. Her 2 yaralı da Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. 

Yalım’ın kaçak olduğu için ceza yazılan binası, Ankara’da alınan yapı kayıt izniyle kurtuldu Yalım’ın kaçak olduğu için ceza yazılan binası, Ankara’da alınan yapı kayıt izniyle kurtuldu

Soruşturma devam ediyor. 

Editör: Ali ARASLI