Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, sosyal medya üzerinden çekiliş yapıyor. Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün youtube kanalında bulunan videoyu beğenen ve abone olanlar çekilişe katılıyor.

Çekiliş kapsamında Dijital Baba Orhan Toker imzalı kitap hediye edilecek. Çekiliş için son tarih 21 Kasım 2023 günü olacak. Aynı gün saat 14:00’a kadar sonuçlar, kurumun sosyal medya hesaplarından açıklanacak. Aynı kullanıcıların yaptığı benzer ve çoklu yorumlar tek sayılacak.

Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, şu bilgileri verdi;

Dijital Baba Orhan Toker'den imzalı kitap kazanmak ister misiniz ?

İmzalı kitap kazanmak için yapman gerekenler hemen aşağıda:

usakkultursanat YouTube kanalına abone olun.

Youtube Sayfamızdaki "Akademi Uşak Eğitim ve Sanat Platformu Cumhuriyetin Sesleri Konseri" videosunu beğenip ve yorum yapın."

İŞTE BEĞENİLECEK VE YORUM YAPILACAK VİDEO

Uşak'ta yarın az da olsa kar var! Banaz'a kar yağdı! Uşak'ta yarın az da olsa kar var! Banaz'a kar yağdı!

Daha önceki yarışmada kazananlar açıklandı

Öte yandan daha önce de tiyatro bileti için mini bir çekiliş yapıldı. Aynı işlemleri yapan 5 kişiye ücretsiz tiyatro bileti hediye edildi. 

Bir önceki çekilişin talihlileri şöyle:

Bir 1 kişi ve şunu diyen bir yazı 'KAZANANLAR 1 S Sude Naz Ham... Saliha Aksakal 3 S sena özçelik Ș Şerife Ersoy 5 Elif Çelik simpliers Kod UYNAZU YEDEKLER M 1E Emine Koçak Makbule Sevim 3 T Tülay Çinar 17 KASIM 2023 SAAT 20:00' DA SAHNELENECEK OLAN "PAPAZ KAÇTI" ADLI OYUNA BİLET KAZANAN ASİL TALİHLİLERİMİZ GÜN İÇERİSİNDE BİLETLERİNİ ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ BİLET SATIŞ NOKTASINDAN ALABİLİRLER' görseli olabilir

Bir şunu diyen bir yazı 'İMZALI KİTAP ÇEKİLİŞİ 5Kişiye İmzalı Kitap Kazanma Şansı 22 22 KASIM SAAT: 19.30 DIJiTAL ÇAĞDA EBEVEYN OLMA ORHAN TOKER YouTube usakkultursanat Kanalımıza 7 ABONE OL Cumhuriy Sesleri Yorum Sayfamızdaki Videosunu 3 SON BAŞVURU 21 KASIM 2023 SALI 14.00 YouTube usakkultursanat' görseli olabilir