Uşak'ta bugün sağanak yağış nedeniyle hayat felç oldu ve başta İsmetpaşa Caddesi olmak üzere, otogar kavşağı ve kentin bir çok noktasını sel aldı. 

Yoğun yağmurdan etkilenen noktalardan biri de otogar bölgesindeki Şehit Mehmet Çetin Köprülü Kavşağı'ydı. Burada bazı vatandaşlar araçlarıyla mahsur kaldılar ve 2'si çocuk ve 1'i kargo görevlisi olan 3 kişi buradan, hurdacı Barış Madan'ın yardımlarıyla kurtuldu.

Barış Madan, 3 kişinin hayatta kalmasına yardımcı oldu ve selden çıkmalarını sağladı. Şort ve üzerinde tişörtüyle burada suyun içine giren Barış Madan'ın 3 kişiyi kurtarma anları buradaki vatandaşlar tarafından görüntülendi. 

ANNE ÇOK KORKTUM SÖZLERİ YÜREK DAĞLADI

Selden kurtulan bir çocuğun, "Anne çok korktum" diye ağlaması yürekleri dağladı. Otogar kavşağının bulunduğu bölge sık sık su altında kalıyor ve burada her yağmurda hayat ve trafik felç oluyor. 

Vatandaşa ‘artık ziyaretleri’ kesin mesajı veren Özkan Yalım, dev zincir marketin temsilcilerini ağırladı Vatandaşa ‘artık ziyaretleri’ kesin mesajı veren Özkan Yalım, dev zincir marketin temsilcilerini ağırladı

Öte yandan hurdacı esnafı Barış Madan'ın geçtiğimiz yıl ekmek teknesi olan kamyoneti kimliği belirsiz kişilerce çalınmıştı. 

Editör: Ali ARASLI