Uşak Valiliği’nden fırtına uyarısı yapıldı. Valilikten yapılan açıklamada 25 Kasım 2023 Cumartesi günü şiddetli fırtına beklendiği bildirildi. Yapılan açıklamada, Afyonkarahisar, Uşak ve Denizli’de rüzgarın 40 ila 70 kilometre / saat hızında eseceği ifade edildi. Uşak Valiliği, şu uyarıyı yaptı:

“Pazar günü sabah saatlerine kadar sürecek olan kuvvetli rüzgar ve fırtınanın akşam saatlerinde etkisini kaybetmesi bekleniyor. Muhtemel çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesiyle, soba ve baca gazı zehirlenmeleri konusunda dikkatli olunmalı. Vatandaşımız gerekli tedbirleri mutlaka alsın”.

Uşak'taki muhtar adayı: Düğün salonuna değil, tuvalet ihtiyacını okul duvarında gidermeye karşı çıktım! Uşak'taki muhtar adayı: Düğün salonuna değil, tuvalet ihtiyacını okul duvarında gidermeye karşı çıktım!

Öte yandan kentte önümüzdeki günlerde soğuk hava dalgası etkili olacak. Türkiye’nin kuzey bölgesinden yoğun bir şekilde giriş yapacak olan soğuk hava, İzmir, Uşak ve Aydın gibi illerde yağışa yol açıyor. Önümüzdeki hafta ciddi yağmurlar var.

UŞAK PORT HABER///

Editör: Ali ARASLI