Uşaklı sporcular 1 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı Uşaklı sporcular 1 altın, 2 gümüş ve 2 bronz madalya kazandı
Uşakspor, bugün Belediye Derincespor’dan 7 gol yedi ve takım tarihi bir mağlubiyet aldı. Geçtiğimiz günlerde, Uşakspor’da bir yönetim değişimi oldu ve takımın başına yeni yöneticiler geldi. Peki Uşakspor neden 7 gol yiyerek mağlup oldu?
U-19 TAKIMI A TAKIMI OLUŞTURDU
Uşakspor, geçtiğimiz sezon, Uşak Belediyesi tarafından devredildi. Takımı alan Ural Aküzüm ve ekibi kentten bekledikleri desteği alamadı. Geçtiğimiz günlerde takım, Serhat Pekmezci ve ekibine geçti. Takımın yaşadığı bunca sıkıntının ortasında, bir çok oyunca farklı takımlara gitti. Bugün Uşakspor’a gol atan 2 futbolcu da daha devre başında Uşakspor forması giyiyordu. Şu anda takımda ağırlıklı olarak U-19 futbol takımından gelen oyuncular var. A Takımı bu gençler sırtlıyor desek yeridir. Şimdi takım 7 gol yiyince bazıları bunu kendisine malzeme yapmaya başladı.
SEÇİME KADAR TRİBÜNE GİTMEYENLER MAÇA GİDER OLDU
Seçim dönemine kadar tribünlere gitmeyenler, maçlara gitmeye başladılar. Bugünkü maçtan sonra da Uşakspor’un durumu bir kez daha siyasete malzeme yapıldı. Seçim sürecinde Uşakspor sevdalısı kesilenlerin bir kombine dahi almadığını daha önce yazmıştık. Buna karşı hiçbir yalanlama gelmedi. Halen de takıma bir kuruş destekleri olmayanlar, bunu bir siyaset malzemesi haline getiriyor. Yaşananlar, kelli felli takım elbiseli ve paralı olan siyasetçilerin aday olmadan önce akıllarının nerede olduğu sorusunu sormamıza yol açıyor.
ALİ ARASLI//
Editör: Ali ARASLI