Uşak Belediyesi’nin 2022’de tamamladığı ve 100’üncü kurtuluş yıldönümünde hizmete açtığı park, bölgenin ihtiyacını karşılıyor. Uşak Belediyesi’nin kurduğu sosyal tesislerle yaz gecelerinde, burada uygun fiyata  çay, kahve, içecekler ve yiyecekler de servis edilecek. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Sarayaltı Mahallesi Muhtarı ve adayı Cemil Cevher, daha önce otel için ayrılan alanın parka dönüştüğünü söyledi.

Adil Özdemir: Ramazan Bayramı'nın mağdur ve mazlumların kurtuluşuna vesile olmasını diliyoruz Adil Özdemir: Ramazan Bayramı'nın mağdur ve mazlumların kurtuluşuna vesile olmasını diliyoruz

Cemil Cevher (2)

17 BİN İMZA ATILDI VE BELEDİYE BAŞKANI DA DESTEK VERDİ

Cevher, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Burada park olması için 17 bin imza atıldı ve otel alanı olarak arsaya park yapıldı. Durak Mahallesi muhtarımız ve sivil toplum kurumlarıyla birlikte sıkı bir çalışma yaptık. Uşak Belediye Başkanımız, bu konuda bizim yanımızda oldu. Otel alanı yapılan girişimler sonucunda, parka dönüştü ve şu anda burada Sosyal Tesisler de kurulmuş durumda. El birliğiyle ilimize kazandırdığımız bu yapı, gelecek kuşaklara miras kalacak.”

Editör: Ali ARASLI