Uşak'ta 8 Eylül 2023 Cuma günü saat 12 ve 18 arasında gök gürültülü yağmur bekleniyor. Meteoroloji'den alınan verilere göre, kentte bu saatler arasında oluşan bulutların, çevredeki yağışlar ve oluşması muhtemel yağıştan kaynaklandığı anlaşılıyor. 

SAAT 18-24 ARASI HAVA NORMAL

Saat 18 ve 24 arasında ise hava normal görünüyor. Fakat Uşak'ın kapı komşusu Afyonkarahisar ve yakın mesafedeki Isparta'ta yağış görülüyor. Vatandaşın yine de tedbiri elden bırakmaması öneriliyor. 

9 EYLÜL CUMARTESİ GÜNÜ HAVA ŞİMDİLİK NORMAL GİBİ

9 Eylül 2023 Cumartesi günü, Uşak'ta hava normal gibi görünüyor. Fakat hava tahminlerinin anlık ve saatlik gelişmelere göre değişkenik gösterebileceği ve vatandaşın verileri yakından takip etmesi gerektiği ortaya konuyor. 

Güre'de Cuma sonrası dağıtılan hayır yemeğinden toplu zehirlenme Güre'de Cuma sonrası dağıtılan hayır yemeğinden toplu zehirlenme

DÜN UŞAK İSMETPAŞA ESNAFI NÖBET TUTTU

Dün yoğun yağmur bekleniyordu ve beklenen yağış olmadı. İsmetpaşa Caddesi esnafı, dün kum torbalarıyla yağmur nöbeti tuttu ve görüştüğümüz bir esnaf, "Artık kendi kendimize formüller üzerine çalışıyoruz. Bunun kökten çözülmesi lazım. Umarız belediye yönetimi bu işi kökünden çözer ve altyapıyı güçlendirir" ifadesini kullandı.