Uşak İl Emniyet Müdürlüğü, kentteki masaj salonlarına denetim yaptı. Fakat denetimler adeta bir operasyona dönüştü. Bir masaj salonunda,  1 adet ruhsatsız tabanca ve 5 adet fişek ele geçirildi. Masaj salonlarından birinde de işletme sahibinin fuhuşa teşvik ve aracılık suçundan adli işlem yapıldı. 2 masaj salonuna da kapalı alanda sigaradan idari para cezası kesildi. 2 işyerine sigortasız işçi çalıştırmaktan tutanak yazılırken, 2 masaj salonuna da fatura kesmediği için idari para cezası yazıldı.

mesaj

Uşak’ta masaj salonlarının tamamı böyle mi?

Uşak’ta masaj salonlarının tamamı böyle değil. İşini doğru yapan ve bu işi sağlık açısından bir gereksinim olduğu için icra edenler bulunuyor. Hatta ilimizde dünya çapında ödüllü masörler de var. İlimizde gerçek anlamda sağlık için masaj ihtiyacı olanlar vatandaşlar, bu tür durumlar nedeniyle çekimser davranıyor. Fakat vatandaşın işyeri sahibinin ve çalışanların durumuna bakarak da karar vermesi mümkün.

Uşak Şeref Caddesi'nde oturan 68 yaşındaki Bülent Keser, evinin önünde ölü bulundu Uşak Şeref Caddesi'nde oturan 68 yaşındaki Bülent Keser, evinin önünde ölü bulundu

mesaj1

Editör: Ali ARASLI