Uşak Beediyesi Gediz Yolu'da yapımı tamamlanan ve Çarşamba günü açılacak olan kapalı pazaryeri için 41 manav, 4 tuhafiyeci ve 1 balıkçı için kura çekimi yapacak. Kurayla ilgili duyuru Uşak Belediyesi'nin internet sitesinden yapıldı.

karaagac_pazaryeri4

Konuyla ilgili Zabıta Müdürlüğü tarafından bilgi verildi. Uşak Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, "İlimiz Karaağaç Mahallesi, Gediz Yolu’nda yapımı tamamlanan Kapalı Pazar Yeri’nde bulunan 41 adet manav, 4 adet tuhafiye ve 1 adet balıkçı parselleri için kura çekimi yapılacaktır. Başvuruların 11.09.2023 - 19.09.2023 tarihleri arasında Zabıta Müdürlüğü’ne bizzat yapılması gerekmektedir" bilgisini paylaştı.

karaagac_pazaryeri3

KURA GÜNÜ 29 EYLÜL 2023 CUMA

Öte yandan kura için 29 Eylül günü belirlendi. Yetkililer, "Kurada öncelikler ilimizde bulunan Pazar yerlerinde hiç yeri bulunmayan esnaflar, sonrasında Çarşamba günü yeri olmayan esnaflar ve yer kalması durumunda ilgili odaya kayıtlı tüm esnaflar için olacaktır. Kura, 29.09.2023 Cuma günü saat 10.00’da Atatürk Kültür Merkezi 1 nolu salonda çekilecektir" dedi. 

karaagac_pazaryeri2

Başvuru Esnasında İstenilen Belgeler

1.  Başvuru Dilekçesi(Zabıta Müdürlüğünde verilecektir.)

2.  Nüfus Cüzdan Fotokopisi,

Aşağı Karacahisar köyünden Şahin Uğur, trafik kazası nedeniyle yaşamını yitirdi Aşağı Karacahisar köyünden Şahin Uğur, trafik kazası nedeniyle yaşamını yitirdi

3.  Oda Kayıt Belgesi,

4.  Vergi Levhası Fotokopisi,

5.  Uşak Belediyesi Borcu Yoktur Kâğıdı,

6.  Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi, (E-Devletten)

7.  Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, (E-Devletten)

8.  2 Adet Son Altı Ay İçerisinde Çekilmiş Vesikalık Fotoğraf.

9. Sabıka Kaydı.(Vukuatlı E-Devletten) 

Editör: Ali ARASLI