Uşak'ta bugün yağışlı hava etkili olacak. Kentte gün boyu yağmurun devam edeceği belirtiliyo. Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, kentte yağmurlu hava yarın da görülecek ve sarı kodlu uyarı da verildi. 

YAĞMUR3-4

Yağmurların bugünkü gibi yavaş yavaş yağması bekleniyor. Fakat belli saatlerde şiddetlenme ihtimali de var. Söz konusu yağışların bir benzeri geçtiğimiz hafta da görülmüştü. Kentte ortalama 11 kilogram/metrekare seviyesinde bir yağış olmuştu. Benzer şekilde İzmir, Aydın, Muğla, Manisa, Afyonkarahisar ve Kütahya'da da yağışlar etkili.

YAĞMUR1-4

SARI VE TURUNCU KOD NE ANLAMA GELİYOR?

Uşak ve çevresi için bugün sarı kodlu uyarı verildi. Yarın da Uşak'ta sarı kodlu uyarı var, fakat Aydın haricinde bölgede turuncu kod hakim. İzmir, Manisa, Muğla ve Afyonkarahisar için turuncu kod verilmiş görünüyor. Sarı kodlu uyarıda az tehlikeli bir durum olurken, turuncu kodda tehlikenin seviyesi yükseliyor. 

PAZARTESİ UŞAK'TA HAFİF KAR YAĞIŞI VAR!

MGM verilerine göre Uşak'ta 27 Kasım 2023 Pazartesi günü kar yağışı var. Hafif kar yağışlı gösteren hava, pazartesiden itibaren 0'ın altında -4 ve sonrasındaki günde de -5 seviyesine kadar düşüyor. Çarşamba günü ise hava sıcaklığının tekrar yükselişe geçmesi öngörülüyor. HABER MERKEZİ

YAĞMUR2-4

Eşme'de görme engelli 3 çocuk annesi emekli olmak için destek istiyor Eşme'de görme engelli 3 çocuk annesi emekli olmak için destek istiyor

Editör: Ali ARASLI