Aşağı Karacahisar köyünden Şahin Uğur, trafik kazası nedeniyle yaşamını yitirdi Aşağı Karacahisar köyünden Şahin Uğur, trafik kazası nedeniyle yaşamını yitirdi

Uşak’ta şiddetli yağmur başladı ve yağmur bir süre sonra yerini doluya ve rüzgara bıraktı. Kentte yoğun yağış nedeniyle bir çok noktada su baskınları görülürken, Çavuş Çeşme Sokak’tan gelen görüntüler, sokağın su içinde kaldığını gözler önüne serdi. Yağmur nedeniyle vatandaşın mağdur olmaması için yetkililer bir dizi uyarıda bulundular.

yağmur-3

RÜZGARLARDAN SU DIŞARI FIŞKIRDI

Uşak'taki bazı sokaklarda rügarlardan suyun fışkırdığı da görülüyor. Rögarların suyu çekmemesi dikkat çekerken, buralara atılan çöp ve benzeri materyallerin de yağışın olumsuz etkilerini artırdığı gözleniyor. 

VATANDAŞ DİKKATLİ OLMALI

Öte yandan vatandaşın yağmur nedeniyle yaşanabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli olması önerildi. Yağmurun gün boyu devam edeceği ve bugün akşam saat 21:00'a kadar süreceği ifade edilirken, olası sorunlara karşı 112 acil numarasının aranması ve belediyeyi ilgilendiren konularda da 153'e haber verilmesi gerektiği ifade edildi. 

Editör: Ali ARASLI