Uşak'ta su faturalarına ve Çayzadeki çay ve yemek fiyatlarına 2024'te zam yok Uşak'ta su faturalarına ve Çayzadeki çay ve yemek fiyatlarına 2024'te zam yok

BİM’de Sarar Tek Kişilik Battaniye fiyatı düştü

BİM’de aynı zamanda Uşak Tekstil OSB’de üretimi yapılan SARAR Battaniye de indirimli olarak satılıyor. BİM Marketlerde stoklarla sınırlı olan SARAR Battaniye’nin fiyatı normalde 600 TL ile 850 TL arasında değişiyor. BİM’de bugün başlayan indirimle birlikte SARAR Battaniye’nin tek kişiliğinin fiyatı 155 TL’ye düştü.

Uşak Tekstil Organize Sanayi Bölgesi’nde üretilen SARAR Battaniye, piyasa koşullarına göre minimum 4’te 1 fiyatına düşüyor.

BİM’deki bu tür ürünler, genellikle ihraç fazlası ve spot ürünler olarak satılıyor. Spot ürünler, kaliteli ve ucuz fiyatıyla dikkat çekiyor.

UŞAK’TA BATTANİYE FİYATLARI TARTIŞMA KONUSU OLMUŞTU

Öte yandan Uşak’ta battaniye fiyatları, 6 Şubat depreminde tartışma konusu olmuştu. 100 liraya satıldığı iddia edilen battaniye fiyatının bazı yerlerde 250 TL’ye çıktığı iddia edildi. İddialar üzerine Uşak Valisi Dr. Turan Ergün bir açıklama yaparak, bunun doğru olmadığını açıklamıştı.

İLGİLİ HABER: UŞAK BATTANİYESİNE BİR ŞOK İNDİRİM DAHA YAPILDI

BİM’de 5 litre Sole Ayçiçek yağı ucuzladı

BİM’de bugün fırsat ürünü olarak indirimli 5 litrelik çiçek yağı satılıyor. BİM’in kendi markası olan ve piyasadaki bir çok markayla eşdeğer seviyede olan SOLE Ayçiçek yağı indirime girdi. Normalde 169 TL bandında satılan Sole Ayçiçek yağının 5 litrelik pet şişesi bugün itibariyle 149,75 TL’ye düştü.

BİM’in bugün duyurduğu indirim üzerine SOLE Ayçiçek yağı 5 litrelik pet şişenin fiyatı etiketlerde de indirildi.

BİM’deki Ayçiçek yağı indiriminin 27 ve 29 Ekim arasında olduğu ve ürünlerin stoklarla sınırlandığı belirtildi.

İLGİLİ HABER: CUMHURİYETİN 100. YILI NEDENİYLE SIZMA ZEYTİNYAĞININ FİYATI YARI YARIYA DÜŞTÜ