Yoğun yağmur ve fırtına nedeniyle İsmetpaşa Caddesi'nde bulunan ağaç devridi. Devrilen ağaç, Hakkı Yağcı Caddesi'ndeki Ziraat Bankası ATM'sinin önünü komple kapattı.

Uşak Belediyesi yönetimi, el emeği ürününü satan kadınları dükkanlardan çıkardı Uşak Belediyesi yönetimi, el emeği ürününü satan kadınları dükkanlardan çıkardı

Can güvenliğini tehlikeye atacak bir durumun oluşmazken, vatandaşın gerekmedikçe sokağa çıkmaması yönünde uyarılar tekrar yapıldı.

ağaç4

ZİRAAT BANKASI BAHÇESİNDEKİ AĞAÇ DEVRİLDİ

Caddedeki yağmur suları tahliye olunca Hakkı Yağcı Caddesi üzerinde bulunan Ziraat Bankası'nın bahçesindeki ağacın devrildiği görüldü. Esnaf, su baskını nedeniyle mağdur olduğunu artık bu tip durumlara karşı kesin bir çözüm bulunması gerektiğini bildirdi. 

ağaç5

Konuyla ilgili görüş belirten bir esnaf, "Burada ağaç devrildi, ortalığı sel aldı ve dükkanlarımız su içinde. Belediye artık bu soruna kökten bir çözüm üretsin ve burası su altında kalmasın. Bunun mutlaka teknik olarak bir çözümü vardır. Cadde Uşak'ın göz bebeği olan bir yer. Şehrin merkezi böyleyse kenararını düşünemiyoruz" dedi. 

ağaç2

Editör: Ali ARASLI