Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’ta 9 gün boyunca elektrik kesintisi olacak mı? Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’ta 9 gün boyunca elektrik kesintisi olacak mı?

Uşak'ta yaşayan Mirze Yardan, Kütahya-Afyonkarahisar karayolunda geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre Mirze Yardan'ın kullandığı araç, Kütahya-Afyonkarahisar karayolunun 10'uncu kilometresinde direksoyun hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıktı ve ağaçlara çarparak durdu. Kazada ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Mirze Yardan yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken, araçta bulunan 5 kişi de yaralandı ve hastanede tedavi altına alındı. Mirze Yardan'ın ölüm haberini duyuran SP Uşak İl Başkanı İbrahim Dağgezen, üzüntüsünü dile getirdi. Dağgezen, "Rabbim sana rahmetiyle muamele etsin, mekanın cennet olsun inşallah kardeşim" ifadesini kullandı. 

DOST YAPI'NIN ORTAKLARINDAN OLAN MİRZE YARDAN'IN NAMAZI ELMALIDERE ZEMZEM CAMİİ'NDE KILINACAK

Dost Yapı'nın ortaklarından olan Mirze Yardan'ın cenaze namazının bugün öğlen namazına müteakip Elmalıdere'de bulunan Zemzem Camii'nde kılınacağı öğrenildi. Mirze Yardan'ın cenazesi, Ağrı'da bulunan Ahmed-i Hani Mezarlığında toprağa verilecek. 

Bir 1 kişi, sakal ve gülümsüyor görseli olabilir

Editör: TE Bilişim