Uşak Ulubey'de kıyasıya bir seçim yarışı yaşanıyor. Ulubey Belediye Başkan adayı Yeni Refah Partili Ali İhsan Tilkici, seçim önü Ulubeyli vatandaşlara bir mesaj verdi. 

Ulubey ilçesini daha yaşanabilir kılacaklarını belirten Tilkici, Ulubey'e ahlaklı belediyeciliği getireceklerini söyledi. 

Ali Ihsan2

Uşak’ta hedef alınan ismin ataması yapıldı! Mehmet Akif Şanlı, vekillik için başkan yardımcısı oldu Uşak’ta hedef alınan ismin ataması yapıldı! Mehmet Akif Şanlı, vekillik için başkan yardımcısı oldu

Halka tepeden bakmayan ve kibirden uzak bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini belirten Tilkici, şöyle konuştu:

Ali Ihsan4

"Ulubey'de herkes bir birini tanıyor ve bir biriyle selam alıp selam veriyor. Bir derdimiz olduğunda hep beraber çözüyoruz. Belediye Başkanlığı makamı, toplumdan kopma yeri değil, bilakis vatandaşla daha fazla hemhal olma alanıdır.

Ali Ihsan 5

Göreve geldiğimizde vatandaşımızla bağımız her zaman devam edecek. Telefonlara cevap vermeyen veya uygun olduğunda geri dönüş yapmayan bir başkan olmayacağım. Tüm vatandaşlarımız bize çok kolay ulaşacak. Ulubey'de Yeniden Refah Partisi'nin ahlaklı belediyecilik anlayışını oturtacağız". 

Ali Ihsan 3

Editör: Ali ARASLI