Yılmaz Özdil, 31 Mart 2024 yerel seçimlerindeki başarının İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve diğer büyükşehir belediye başkanlarından kaynaklandığını söyledi.

Yılmaz Özdil, CHP trollerinin neden kendisini linç ettiğini ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in en çok neden korktuğunu şöyle ifade etti:

“Genel Başkan olduğu sürece kibire kapıldı için ve egosu tavan yaptığı için. 31 Mart seçimlerini Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş sevgisiyle kazandığımızı bildiği için. Adana, İzmir ve Bolu’daki belediye başkanlarının sevgisinden dolayı seçimin kazanıldığını bildiği için. Hatay’ı kendi yüzünden kaybettiğimizi bildiği için. Bülent Ecevit ve Atatürk’ün koltuğuna yakışmayan davranışlarda bulunduğu için ve en kısa genel başkan olacağı için uyku tutmadığını biliyorum. Genel Başkan olur olmaz bu kadar büyük bir kibre kapılınca ve yıllardır CHP’ye küfür eden trollerle abi kardeş gibi olunca ve iktidarı sıkıştırmak yerine partiyi Cumhuriyet AK Partisi durumuna düşürünce bana saldırıyor. CHP bugün erken seçim istese, belki erken seçim kararı çıkaramaz ama AKP bu kadar rahat vergi koyamaz. İktidarın elini niye bu kadar kolaylaştırıyorsun? İktidara yancılık yapmak yerine ve gerçek bir Kuvayı Milliyeci olduğu için bunları diyorum.

Uşaklı zengin siyasetçinin arsası için bağışladığı milyonların perde arkası! Uşaklı zengin siyasetçinin arsası için bağışladığı milyonların perde arkası!

Namuslu uyarılarıma demokratik bir tepki göstereceğine beni linç ettirmeye kalkıyor. Beni yakından tanıyanlar iyi bilir, bu linç kampanyası nedeniyle canım bile sıkılmaz. Hamama giren terler ve hiç umurumda değil. Vallahi billahi hiç umurumda değil. Ben bugün varım yarın yokum. Ama CHP ilelebet payidar olacak.”

Editör: Ali ARASLI