Uşaklı oyuncu Mehmet Kurtuluş,  “Ahit: Musa’nın Hikâyesi”nde Firavunu oynadı Uşaklı oyuncu Mehmet Kurtuluş, “Ahit: Musa’nın Hikâyesi”nde Firavunu oynadı
Enver Aysever’e konuşan TV8 ve Acunmedya’nın sahibi Acun Ilıcalı, nasıl zengin olduğunu anlattı. Mehmet Ali Erbil’in iddialarına yanıt veren Acun Ilıcalı, ABD ve Meksika’da program yaptığından bahsetti.
Ilıcalı, Enver Aysever’in Radikal Tahammülsüz Kanalına şu açıklamaları yaptı:
“Mehmet Ali Erbil’in iddialarına gülüyorum sadece. Çarkıfelek’i kendisine sundurmadığımız için böyle yapıyor. Bunlar hayatta yaşadığımız şeyler ve ben sizden yardım isteyeceğiz. Acun niye para kazandı ben niye para kazanamadım demek üzerinden gidelim. Bir oyuncu film çekmiş Hollywood’da WB’nin sahibi kazanmış. Oyunca ben kazanmadım diyor. Filmi çeken yapımcıyla oyuncu aynı parayı mı kazanır. Bir sunucu yapımcı kadar para kazanmaz. Yapımcı yatırım yapar daha çok kazanır. Sunucu ve oyuncular çok kazanmaz, dünyanın her yerinde böyledir.”
ADNAN HOCA ARKASINDA DURDU MU?
Enver Aysever’in “Nasıl bu kadar büyüdünüz. Adnan Hoca ve Fethullahçılar sizi korudu mu?” sorusuna yanıt veren Ilıcalı, şöyle konuştu:
“Muhabirdim ve Show TV’ye 4 yıl boyunca haftada 30 bin dolardan Acun Firarda programını yaptım. Belli bir para kazanıldı ve var mı sıkıntı? Var mısın yok musun? Benden önce 2 kez battı. Show’a gittim ve ben bu programı yaptım ve izlendi. Programın yapımcısı kim, benim. 150 bölüm prime time program yaptım. Bugün yapımcı 1 program başına 100 dolar kazanıyor. Var mı burada bir sıkıntı? 150 bölümde 15 milyon dolar kazanıyorum. İtiraz var mı? Yılda 15 milyon dolardan 6 yılda 90 milyon dolar para kazandım. TV8’i 70 milyon dolara aldım. Bu kanal 1Ş’ydi. Kanalın sahibi bir taksit de yaptı ve bu kanalı aldım.”
YURTDIŞINDA ABD VE MEKSİKA’DA PROGRAM YAPIYORUM
Ilıcalı, şu açıklamaları da yaptı;
“TV8 aldığımda 15’inciydi ve bu kanal 1’inci oldu ve para kazanabilir değil mi? Ben Amerika’da yılda 150 bölüm program yapıyorum. NBC’nin TELEMUNDO kanalında program yapıyorum. Meksika’da yılda 200 gün program yapıyorum. Burada da para kazanmış mıydım?”
ACUN ILICALI’NIN YURTDIŞINDA YAPTIĞI PROGRAM EXALTON!
Acun Ilıcalı’nın Telemundo’da yaptığı programla ilgili internette şu bilgiler yer alıyor:
Programın adı “EXATLON”. Söz konusu program Telemundo kanalının web sitesinde de yer alıyor.
“Meksika'da ve uluslararası alanda başarı elde eden hayatta kalma sporları yarışması, katılımcıların fiziksel ve rekabet becerilerini test ediyor.
Editör: Ali ARASLI