Bayramlaşma programında bir açıklama yapan CHP Uşak İl Başkanı Koray Akgün, “Bayramlar birlik ve beraberliğin daha yoğun yaşandığı dönemlerdir ve bu bağlamda tüm İslam aleminin bayramını tebrik ediyorum. Ülkemiz 6 Şubat’ta büyük bir deprem felaketi yaşadığı ve depremde hayatını kaybeden tüm yurttaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Yine ülkemiz için şehit düşen güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet diliyor ve gazilerimizi de saygıyla bir kez daha hatırlıyorum. CHP Uşak İl Örgütleri olarak ülkemiz ve ilimiz için çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

CHP Uşak İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Ayaz ve CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba da, tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik etti.

Özkan Yalım ve ekibi, önceki belediyeyi yargıya sevk etmek için 1 oy arıyor Özkan Yalım ve ekibi, önceki belediyeyi yargıya sevk etmek için 1 oy arıyor

ASIM KALELİOĞLU DA BAYRAMLAŞMA PROGRAMINA KATILDI

Öte yandan son günlerde ismi sosyal medyada tekrar Uşakspor Başkanlığı için konuşulan ve Mart 2019 seçimlerinde CHP Uşak Belediye Başkan adayı olan Asım Kalelioğlu da bayramlaşma programına katıldı. Kalelioğlu, CHP’nin 2019 yerel seçimlerinde aday olmuş ve dönemin İl Başkanı Nadi Sancar tarafından desteklenmişti. CHP’nin 2019’da en düşük oyu alması o dönemde farklı bir tartışma konusu olurken, İYİ Parti’yle ittifak yapılmadığı için seçimi mevcut iktidar partisi az bir farkla kazanmıştı.

Editör: Ali ARASLI