Özkan Yalım'dan zam açıklaması: Yaptım ama bir sorun bakalım niye yaptım! Özkan Yalım'dan zam açıklaması: Yaptım ama bir sorun bakalım niye yaptım!

AK Parti Uşak İl ve İlçe Teşkilatlarında bayramlaşma programı yapıldı. Programda konuşan AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar, yerel seçim startını verdiklerini söyledi. AK Parti Uşak İl Teşkilatı’nda  bayramlaşma töreni yapıldı ve programa parti yöneticileri ve partililer katıldı. Burada bir açıklama yapan AK Parti Uşak İl Başkanı Himmet Yaşar, “2 bayram arasında 2 seçim kazandık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, ilimiz ve ülkemizde en yüksek oyu alarak 5 yıl daha seçildi. Genel seçimler bitti ve bitti mi bitmedi. Önümüzde yerel seçimler var ve bayramdan sonra yerel seçimlere çalışmaya başlayacağız. Yerel seçimlerde ilimizdeki tüm ilçe ve belde olmak üzere tüm belediyeleri kazanacağız” dedi.

AK Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Mehmet Bayar, önümüzdeki yerel seçimlerin ardından Ramazan Bayramı’nın kutlanacağını belirterek, “Bir sonraki seçimde de Ramazan bayramı olacak ve bu seçimleri de bu teşkilatlarla kazanacağız. Günü zamanı geldiğinde alnımızın akıyla bu mücadeleden yine çıkacağız” diye konuştu.

AK Parti Uşak İl Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Enes Kale de, “Seçimleri ilimizde başarıyla atlattık ve Sayın Cumhurbaşkanımızı ilimizde güzel bir oy oranıyla seçtik. Şimdi de hedefimiz yerel seçimler ve tabii 2019 seçimlerinde de biz görevliydik. Bu sefer hedefimiz 11 belediyenin 11’ini de almak” ifadesini kullandı. Öte yandan programa; Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Uşak İGM Başkanı Nuri Demir ve milletvekilleri İsmail Güneş ile Fahrettin Tuğrul da katıldı.

Editör: Ali ARASLI