Pençe Kilit operasyonlarının devam ettiği Kuzey Irak'ta PKK terör örgütü menusplarıyla çıkan yaralanan ve GATA'daki tüm müdahalelere rağmen şehit düşen Banaz Öksüz köyünden sözleşmeli er Özcan Kaya, bugün ikindi namazının ardından son yolculuğuna uğurlanıyor.

Geçtiğimiz hafta, yaralı olarak Çukurca Devlet Hastanesi'ne ve daha sonrasa da Ankara GATA Askeri Hastanesine sevk edilen Banaz'ın Öksüz köyünden olan sözleşmeli er Özkan Kaya, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen şehit düştü. Şehit askerimizin şehadet haberi kentte büyük üzüntüye neden olurkun, cenazesi dün uçakla Uşak Havalimanına getirildi. 

Uşak'ta 1 kişi daha gölete düşerek can verdi! Karaağaç ve Kızılcasöğüt göletinde hiçbir önlem yok! Uşak'ta 1 kişi daha gölete düşerek can verdi! Karaağaç ve Kızılcasöğüt göletinde hiçbir önlem yok!

Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, Belediye Başkanı Mehmet Çakın ve vatandaşların da katıldığı bir törenle karşılanan şehit askerin naaşı, bugün ikindi namazının ardından toprağa verilecek. Memleketi Banaz Öksüz köyünde son yolculuğuna uğurlanacak olan şehit Özcan Kaya, şehitliğe defnedilecek. 

Editör: Ali ARASLI