Vatandaşa ‘artık ziyaretleri’ kesin mesajı veren Özkan Yalım, dev zincir marketin temsilcilerini ağırladı Vatandaşa ‘artık ziyaretleri’ kesin mesajı veren Özkan Yalım, dev zincir marketin temsilcilerini ağırladı
Dün gece meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden, Burak Alsay ve İlyas Çakın son yolculuklarına uğurlandı. Kazada hayatını kaybedenlerden ve Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın’ın amcasının oğlu olan İlyas Çakın, Sivaslı’nın Karaboyalık ilçesinde toprağa verildi.
kaza1 mehmet çakın
İlyas Çakın’ın cenaze namazına; Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, Milletvekilleri İsmail Güneş, Ali Karaoba ve Fahrettin Tuğrul, yakınları ve Karaboyalık köyü sakinleri katıldı. Cenazede, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın taziyeleri kabul etti. Başkan Çakın’a Uşak Valisi Turan Ergün ve mesai yaptığı diğer siyasiler ve yöneticiler başsağlığı mesajlarını ilettiler. Bugün ikindi vakti kılınan cenaze namazının ardından, İlyas Çakın aile kabristanında toprağa verildi.
kaza1 mehmet çakın1
Öte yandan aynı kazada hayatını kaybeden Burak Alyas da, Sivaslı Erice köyünde toprağa verildi. Öğlen namazının ardından defnedilen Burak Alsay’ın yakınları, sevenleri ve köy halkı büyük üzüntü içindeydi.
KAMYONET SÜRÜCÜSÜ TUTUKLANDI
Dün, KETEM kavşakta yola dikkat etmeden çıkan ve Burak Alsay ile İlyas Çakın’ın hayatını kaybettiği kazaya sebebiyet verdiği öne sürülen kamyonet sürücüsü tutuklandı. Kazayla ilgili yargı sürecinin devam edeceği ve kesin cezanın önümüzdeki duruşmalarda verileceği öğrenildi.
Editör: Ali ARASLI