Eşme Belediyesi 8 işyerini kiraya veriyor. Kirayla ilgili resmi ilan www.egedeyenigun.com internet haber sitesinde yayınlandı. 

İlana göre Eşme Belediyesi, aylık kira fiyatı 1150 TL ile 9000 TL arasında değişkenlik gösteren 8 işyerini 60 aylığına kiraya verecek. 

Eşme Belediyesi'nin belirlediği şartlara göre kiraya verilecek olan 8 işyerinde yöresel gıda ve balık satışı yapılacak. 

Burada faaliyet gösterecek olan esnaf 60 ay, yani 5 yıl boyunca devam edecek ve dükkanlara talip olmak için de bazı şartlar kondu.

Uşak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü binasına girerken kimliklerin alıkonması dikkat çekti Uşak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü binasına girerken kimliklerin alıkonması dikkat çekti

Eşme Belediyesi'nin koyduğu şartların başında, belediyeye borcu bulunmama durumu geliyor. Yani ihaleye gireceklerin belediyeye su, emlak ve benzeri borçlarının olmaması gerekiyor. 

İHALE HERKESİN HUZURUNDA YAPILACAK

İhalenin herkesin huzurunda yapılacağının yer aldığı ilanda, " Kira ve satış  ihalesi Eşme Belediyesi Başkanlık odasında, Encümen huzurunda yapılacaktır" ifadesi yer aldı. Eşme Belediyesi'nin kiralayacağı dükkanlar konuma göre farklı fiyatlarla kiraya verilecek. Bu konuda detaylı bilgi almak ve ihaleye katılmak için aşağıdaki linki tıklamanız yeterlidir.

EŞME BELEDİYESİ'NİN KİRA İHALE İLANI VE DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Editör: Ali ARASLI