Ayhan Çitim başını masaya çarptığı için hayatını kaybetti Ayhan Çitim başını masaya çarptığı için hayatını kaybetti

AK Parti’den Uşak Milletvekili aday adayı olan Basri Yıldırım, daha önce görev aldığı tüm kurum ve kuruluşlarda, iletişime sürekli açık olduğunu ve kendisine yöneltilen talep ve beklentilere cevap vermeye çalıştığını belirtti. AK Parti Uşak Milletvekili aday adayı Basri Yıldırım, siyasete AK Parti’nin kuruluşuyla başladığını ifade etti. AK Parti’nin tüm kademelerinde yöneticilik yaptığını ve 2015 seçimlerinde il başkanlığı görevinden yine milletvekili aday adayı olduğu için ayrıldığını belirten Yıldırım, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcılığı ve Uşak TSO Yönetim Kurulu üyeliği görevlerini de üstlendiğini kaydetti.

Kentteki mesleki eğitim bazlı projelerin takibini yaptığını ve il başkanlığını bıraktığı dönemin ardından da partisine ve diğer siyasi partilere oy veren vatandaşlarla diyaloğu sürekli kıldığını dile getiren Yıldırım, “Siyaseti her zaman için bir araç olarak gördüm ve kendimi ait hissettiğim ve aile gibi gördüğüm AK Parti’de siyasete başladım. AK Parti’nin bütün kademelerinde görev aldım ve Uşak’ın bilmediğim mahallesi, köyü ve sokağı kalmadı diyebilirim. Her ilçenin sorunlarına yaptığımız görevler itibariyle hakim olduk ve çözüm yolunda bir milletvekiline ne gibi vazifeler düştüğünü de biliyorum. Ayrıca Uşak Ticaret ve Sanayi Odası başta olmak üzere bir çok sivil toplum kurumunda da görevler aldım. Çalışma gruplarında yer aldığım tüm birimlerde, iletişimi hep öncelikli tuttum ve diyalogların sağlıklı bir zeminde ilerlemesinin ne gibi kazanımlar doğurduğunun da bilincindeyim. Bu bağlamda göreve geldiğimde, vatandaşımız, muhtarlarımız, kurum ve kuruluşlardaki üyelerimiz ve yöneticilerimizle bağlantımızı kesmeden devam ettireceğiz” dedi.

Kent için lobi faaliyetlerine destek vereceğini anlatan Yıldırım, şöyle konuştu: “Bir şehri ne kadar iyi anlatır ve taleplerinizi ilgili kurumlara iletirseniz, kent için bir değerin ortaya çıkmasını sağlarsınız. Tabii bunları yapmak için az önce bahsettiğimiz uyumlu çalışma prensibine ve yapısına sahip olmanız gerekiyor. Valilik, belediye, Ticaret ve Sanayi Odası, OSB’ler, sendikalar, eğitim ve sağlık kuruluşları ve diğer kurumların çalışanları ve yöneticilerine ulaşabilir ve ulaşılabilir olmanız, bulunduğumuz bölge için en büyük kazançlardan biridir. İlimizin çıkarları için lobi faaliyetlerine katılacağız ve kurumlarımızın hayata geçireceği yatırımlarda bize düşen neyse yerine getireceğiz”.