İşte emekli maaşına yapılan zam! En düşük emekli maaş ne kadar oldu? İşte emekli maaşına yapılan zam! En düşük emekli maaş ne kadar oldu?
Tecrübeli ve ünlü ekonomist Atilla Yeşilada, Kurban Bayramı sonrası piyasalardaki gelişmeleri değerlendirdi. Fevkalade Önemli Şahsiyet (FÖŞ) olarak bilinen Atilla Yeşilada, siyasetteki olan ve olası gelişmelerin, ekonomiye yaptığı ve yapacağı etkilere yer veren Yeşilada, şu ifadeleri kullandı:
“Bayramdan sonra piyasada sert bir satış olasılığı var. Bayramdan sonra Mehmet Şimşek’in vergi paketi gündeme gelecek. Bu vergi paketi, borsadaki kar realizasyonu ve yükselme trendini yeniden başlatabilir.
Bunun dışında Özgür Özel ve Cumhurbaşkanı görüştü. Katledilen Sinan Ateş’in eşi de Sayın Erdoğan’ı ziyaret etti. Bahçeli bu olayın ardından sert bir açıklama yaptı. Bahçeli bir şekilde Cumhur İttifakı’ndan desteğini çekerse ve CHP ile işbirliği yaparsa 2025’te yeniden bir seçim ortamına girilir. Bu durum seçmen çekmek için popülist bir senaryo ortaya koyabilir.”
ATİLLA YEŞİLADA’NIN YAYININI İZLEYİN:
Editör: Ali ARASLI