Eşme Belediye Başkanı : Altın madenine hayır deyince yok benim çocuk yok benim kız çalışıyor diyenler oluyor Eşme Belediye Başkanı : Altın madenine hayır deyince yok benim çocuk yok benim kız çalışıyor diyenler oluyor
Türkiye’nin en çok indirim yapan marketlerinin başında gelen BİM, 27 Ekim Cuma günü indirimini paylaştı. BİM'in Uşak'taki marketlerine de bu ürünler gelecek.
BİM, Uşak, İzmir, Aydın, Manisa, İstanbul ve bir çok noktada faaliyet gösteriyor. BİM'in indirimleri Uşak'taki marketlerde de olacak ve vatandaşın elini çabuk tutması gerekiyor. 
Bugün de bir çok üründe indirim yapan BİM, 27 Ekim 2023 Cuma günü bebek ve kışlık kıyafet ve mont indirimi yapıyor.
BİM’de kaliteli ürünler, 27 Ekim Cuma günü indirime giriyor ve market indirimleri az önce iletişim kanallarından ilan etti.

BİM’de 27 Ekim Cuma günü Kiğılı marka montlar indirimli satılıyor!
BİM’de Kiğılı Dynamic erkek Mont 699,00 TL’den satılacak. Normal şartlarda 1500 TL’nin altına alınmayan montun fiyatı 699 TL olarak
BİM’de Kiğılı Dynamic erkek gömleği de indirime girdi. Pamuklu regular fit model olan Kiğılı Dynamic gömleğin fiyatı BİM’de gelen indirimle 299,00 TL’ye geldi.
Yine BİM’in indirim kampanyasında Kiğılı Dynamic erkek sweatshirt 269 TL’den satılacak. Mavi ve siyah modelli olan kollu tişörtlerin fiyatı, piyasada en az 2 katı.
BİM’deki indirimler kapsamında erkek çantası da 95 TL’ye satılıyor.
Omuz askılı erkek çantası orijinal deri değil ama kaliteli yapay malzemeden üretilmiş.
BİM’DE TERMAL KADIN ÇORABI DA İNDİRİMLİ FİYATLA SATILIYOR
BİM yaklaşık kış mevsimi öncesinde kadınlara yönelik de ürünleri bu Cuma indirime sokuyor. 27 Ekim 2023 Cuma günü BİM’de Casilli termal kadın çorabı 79 TL’den satılacak.
BİM’in 27 Ekim 2023 indirimi kapsamında kadın eşarplarının da fiyatı düştü. BİM kaliteli kadın eşarpları getirtti ve 34,50 TL’den satacak.
BİM’DE MAMA SANDALYESİ UCUZ FİYATA SATILIYOR
BİM 27 Ekim Cuma indiriminde bebekler için yoğun talep edilen MAMA sandalyesi getirtiyor. Bebekler için aksesuarlı mama sandalyesi 349 TL’den indirimli fiyatla satılacak.
Yine BİM bebek gereçleri kapsamında, anne ve babaların çok kullandığı bebek kangrusu da getirtti. 27 Ekim 2023 Cuma indiriminde, bebek kangorusunun fiyatı 299 TL. BabyCO marka bebek kangrosu için bu fiyatın çok uygun olduğu belirtiliyor.
BİM’de statikum Statik eğlenceli boy ölçerinde fiyatı 1 hamburger menüsünün de altında. 99 TL’ye BİM’DE statik eğlenceli boy ölçer satılıyor.
BİM’de 2’li Breastlike emzik de 89 TL’den satışa çıktı. Bim’de söz konusu emziğim anne göğsüne benzer olduğu ilanda belirtildi.
KIZ VE ERKEK ÇOCUK ATKI-BERE TAKIMI 85 TL
Kız çocuk atkı ve bere takımı da çok ucuz bir fiyata satılacak. Pembe renkli kız çocuk atkı ve bere takımı 85 TL’ye BİM’de. Erkek çocuklar için de mavi renkli atkı ve bere takımı 85 TL.
Kız ve erkek bebek atkı ve bere takımları da 79 TL’ye BİM’deki yerini alacak.
25 ve 31 EKİM TARİHLERİ ARASINDAKİ BİM İNDİRİMLERİ
Öte yandan BİM’de bugün itibariyle ay sonuna kadar indirimler başladı.
Buna göre;
 
Inodomie 5'li avantaj paket nodle 31 TL'den 27 TL'ye 
3 katlı 12’li Queen marka tuvalet kağıdı 83,75 TL’den 62 TL’ye
Torku 500 gram tereyağı 125 TL’den 112 TL’ye
750 gram içim tereyağı 159 TL’den 149 TL’ye düştü.
BİM’de ayrıca 5 kilogramlık Dost yoğurt da satılmaya başlandı. Buna göre 5 kilogramlık Dost Marka yarım yağlı yoğurt 109 TL’ye indi. Dost Yoğurt bu haliyle kilogram başına 21,80 TL’ye tekabül ediyor.
İşte BİM’de 25-31 Ekim tarihi arasındaki fırsat ürünleri:
Editör: Ali ARASLI