BİM'in 31 Ekim 2023 Salı günü indirim kataloğu yayınlandı. Buna göre bir çok üründe indirim var. İndirim yapılacak ürünler arasında 900 TL civarında olan Oral-B Pro Clean Şarjı Diş fırçası çok uygun fiyata satılacak. BİM'de yarım litre Klasik Bakım Head&Sholders saç şampuanı parasına 1 litre aynı şampuandan satılacak. 

Günde 25 tavuk keserek kurulan Gedik Piliç, bugün devler liginde zirveye doğru ilerliyor Günde 25 tavuk keserek kurulan Gedik Piliç, bugün devler liginde zirveye doğru ilerliyor

İndirimler, BİM'in İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın, Uşak, Kütahya, Manisa ve tüm şubelerinde uygulanacak. 

ORAL-B DİŞ FIRÇASI HER MARKETE 1'ER ADET GİDECEK

Türkiye’de en çok indirim uygulayan market BİM’de şarjlı diş fırçası satılacak. Oral-B D16 Pro Clean şarjlı diş fırçası, BİM’de olacak. İndirimli fiyattan satılacak olan Oral-B D16 Pro Clean şarjlı diş fırçasının yanında aynı zamanda seyahat kabı da hediye edilecek. Şarj olabilir diş fırçasının piyasadaki fiyatının 800 ila 900 TL dolaylarında olduğu öğrenildi. BİM’de satılacak olan Oral-B D16 Pro Clean şarjlı diş fırçası sınırlı sayıda gelecek. Uşak’taki bir BİM şubesinden edinilen bilgiye göre, her markete sadece 1 adet Şarjlı Oral-B geleceği bildirildi. Oral-B diş fırçasının fiyatı BİM’de 31 Ekim Salı günü şöyle olacak:

Oral-B D16 Pro Clean şarjlı diş fırçası ve seyahat kabı: 599 TL

Yedek başlık da olarak Croos Action satılacak!

Oral-B D16 Pro Clean şarjlı diş fırçasını indirimli satacak olan BİM, aynı zamanda 4 adet yedek başlığını da satacak. Yedek başlıkta da 3 fiyatına 4 başlık satılacak.

Oral-B D16 Pro Clean şarjlı diş fırçası yedek başlığı 239 TL’den alınabilecek.

BİM’de şampuan fiyatları da indirime giriyor. Normalde 350 ml 100 TL’den satılan Head&Sholders saç şampuanı 31 Ekim 2023 Salı günü indirime giriyor.

Buna göre Klasik Bakım Head&Sholders saç şampuanı 650 ml ve artı 350 ml paket olarak satılacak.

BİM’de 1 litre Head&Sholders saç şampuanı 159 TL’ye düşecek. Tüketici yaklaşık yarım litre fiyatına tam 1 litre Head&Sholders saç şampuanı alacak. Bu üründen edilecek kar en az 150 TL.

BİM’de 40 adet Solo marka bambu tuvalet kağıdının fiyatı da 159 TL olacak.

16 adet Solo kağıt havlu da 105 TL’den satışa çıkıyor.

bim katalog

bim katalog1

bim katalog2

Editör: Ali ARASLI