Son dönemlerde bankaların dijital kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Kuveyt Türk, müşterisi olanlara 600 TL hoşgeldin paketi veriyor. 

Uşak'ta Türkiye'nin ilk dijital mezarlığı kuruldu Uşak'ta Türkiye'nin ilk dijital mezarlığı kuruldu

Hem de eski müşterilere yönelik de bir destek de sağlanıyor. İşte 600 TL'lik hediyeyi almanın yolu:

HOŞGELDİN PAKETİ ADIYLA 600 TL

Son dönemlerde dijitalden yeni gelen müşterilere yönelik Garanti BBVA ve Akbank Mobil'de kredi ve nakit avans destekleri hayata geçirildi. Bu furyaya Kuvet Türk de daha farklı bir kampanyayla katıldı. Kuveyt Türk'ten yapılan açıklmaya göre mobil uygulamayı indiren ve Kuveyt Türklü olanlara özel 600 TL hoşgeldin paketi veriliyor. 

Bankadan yapılan açıklamada, "1 Şubat 2023 tarihinden itibaren mobilden müşterimiz olanlar, 30 Eylül tarihine kadar yapacakları 200 TL ve üzeri ilk Sağlam Nakit Kart harcamanıza 200 TL, verecekleri her otomatik fatura talimatına 50 TL olmak üzere toplamda 200 TL, 200 TL ve üzeri ilk Sağlam Kart harcamasına ise 200 TL olmak üzere toplamda 600 TL’ye varan harcama iadesi kazanıyor" ifadesi yer alddı. 

PAKETTE NELER YER ALIYOR?

Pakette 200 TL’lik Sağlam Nakit kart harcamasına 200 TL harcama iadesi hediye ediliyor.

Sağlam Nakit Kart ile 200 TL ve üzeri yapacağınız ilk alışverişte 200 TL harcama iadesi sunuluyor. Ayrıca herhangi bir kanal üzerinden verilen her fatura talimatı ödendiğinde 50 TL, toplamda 200 TL’ye varan Altın Puan hediye! Verdiğiniz her fatura talimatınız ödendiğinde 50 TL Altın Puan kazanabilir, toplamda 4 fatura talimatına kadar vererek 200 TL Altın Puan kazanılabiliyor.

Kampaya hakkında bilgi için Kuveyt Türk'ün internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Editör: Ali ARASLI