Uşak CHP'den sudan sebeple ihraç edilen Emin Toplu: Bu işi Eşme Belediye Başkanı ve ekibi organize etti, hesap soracağım Uşak CHP'den sudan sebeple ihraç edilen Emin Toplu: Bu işi Eşme Belediye Başkanı ve ekibi organize etti, hesap soracağım

CHP Genel Başkanı Özgür Özel Uşak’ı ziyaret etti. Uşak Milletvekili Ali Karaoba, Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım ve İl Başkanı Sevinç Soyer Yazgan tarafından karşılanan Özgür Özel, Uşak Belediyesi binasının önünde vatandaşa hitap etti.

Özel’den önce konuşma yapan Özkan Yalım, şu ifadeleri kullandı:

Sayın Genel Başkanımızın liderliğinde bundan böyle sosyal demokrat belediyecilik bayrağını Uşak’ta dalgalandıracağız. 3 dönem milletvekilliği yaptım ve Sayın Genel Başkanımızdan çok şey öğrendim. Bu yüzden bu ziyaret bizim için çok önemli”.
Özgür Özelll (2)

CHP Genel Başkanı Özgür Özel de şöyle söyledi: “Biz Uşak’ın yüzünü güldürmeye geldik. Hep birlikte mücadele ettik ve kazandık. Kesinlikle ayrım yapmadan herkese eşit hizmet anlayışıyla çalışarak halkımızın yanında olacağız.  Bizleri normalleşmekle suçlayanlar var. Normalleştik çünkü normalleşmek demek sorunu olan, sıkıntıda olan herkesin sesi olmak demektir. Vatandaşın sesini her alanda ve her anlamda duyurabilmek, onun hakkını savunabilmek demektir. Normal olan budur. Biz emeklimizi, öğrencimizi, esnafımızı, çiftçimizi, her milletten ve her mezhepten olan tüm vatandaşımızı seviyor ve kucaklıyoruz; hepsinin hakkını savunacağız. İktidara geldiğimizde de tüm bu düşüncelerle hareket edeceğiz ve iktidar olana kadar da sokaklarda olacağız. Tüm belediye başkanlarıma başarılar diliyorum ve onları kucaklıyorum. Halkımızdan da onlara sahip çıkmalarını istiyorum. Onların zorlukları ve uğraşmaları gereken birçok konu var. Bu konuda desteklerinizi esirgemeyin diyorum. Son olarak şunu hatırlatmak istiyorum ki, biz yalnızca CHP değiliz, biz renklerini ay yıldızlı bayrağımızdan alan bir partiyiz ve bu bayrağın altında yaşayan tüm vatandaşlarımız mutlu olana kadar da çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü biz Türkiye İttifakıyız”.

Editör: Ali ARASLI