Uşak CHP’de mahalle delege seçimleri devam ediyor. CHP’nin kent merkezinde 400’ü seçimli olmak üzere doğal delegelerle beraber 417 delegesi yer alacak. Geçtiğimiz hafta yapılan Cumhuriyet Mahallesi’ndeki delege seçimini sarı liste az bir farkla kazanırken, Atatürk Mahallesi’nde de durum berabere oldu.

uğur1

Atatürk Mahallesi’ndeki 27 delegeyi beyaz ve sarı liste paylaştılar. Bu hafta da, Cumhuriyet Mahallesi’nden sonra en fazla delegesi bulunan Kemalöz Mahallesi için yarış devam edecek. Kemalöz mahallesinin dışında; Dikilitaş, Karaağaç, Aybey, Durak, İslice ve Kurtuluş için de delege seçimleri yapılacak.

uğur4

UĞUR DÜMEN: TEKRAR ADAYIM

Önümüzdeki günlerde yapılacak olan CHP Uşak Merkez İlçe Kongresinde tekrar başkanlığa aday olacağını belirten Uğur Dümen, partisinin genel seçimlerde Uşak’taki oyunu artırdığını ve göreve tekrar geldiğinde doğrultuda çalışmaları sürdüreceğini söyledi. CHP’nin 2018’de aldığı oyu oranını Merkez ilçede ve il genelinde artırdığını söyleyen Dümen, “Partimizin Uşak’ta başarılı olması ve 2 vekil çıkarması için yoğun bir çalışma yaptık. Seçim sonuçlarına göre 1 vekil çıkardık ama partimizin oy oranı arttık. Görev süremiz boyunca partimize yeni üyeler kazandırma ve gençleri partiye dahil etme noktasında bir çok çalışmamız oldu” dedi.

uğur2

AK Parti Uşak Milletvekili Güneş: Takdiri ilahi AK Parti Uşak Milletvekili Güneş: Takdiri ilahi

Göreve tekrar aday olduğunu belirten Dümen, “CHP’de üye ne derse o olur ve biz de bu bilinç ve düşünceyle göreve tekrar aday oluyoruz. Göreve tekrar geldiğimizde, partimizin yerel seçimlerde başarılı olması için çalışacağız. Hedefimiz partimize, uzun yıllardan sonra belediyeyi kazandırmak” diye konuştu. 

uğur3

Editör: Ali ARASLI