CHP Uşak İl Başkanı Koray Akgün, 6'lı Masanın Cumhurbaşkanı adayı olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklandığı anlara tanıklık ettiklerini ifade etti. CHP Uşak Milletvekili aday adayı Ali Karaoba ve CHP Uşak İl Yöneticisi Doğan Tatlıdil'le beraber Saadet Partisi Genel Merkezine giden Koray Akgün, "6'lı masa tekrar kuruldu ve adayın sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu olarak açıkladılar. Ülkemiz için hayırlı olsun" dedi.

Uşak'ta bir bardak suda kıyameti koparan mevzuyu soruşturduk! Hiçbiri gerçekçi değil! Uşak'ta bir bardak suda kıyameti koparan mevzuyu soruşturduk! Hiçbiri gerçekçi değil!

Türkiye'nin zor günler yaşadığını ve bu zor günlerin adil, hukuka uygun ve liyakatli yöneticilerle atlatılacağını belirten Koray Akgün, "Sayın Genel Başkanımız ülkemizin yaşadığı bu zorlu günlerden çıkış için sorumluluk aldı ve 6'lı masanın kurulmasında öncü oldu. Millet İttifakı'nın bileşenleri CHP, İYİ Parti, SP, Gelecek, Deva ve Demokrat Parti'nin üyeleri ve yöneticileri olarak ortak bir hedefte birleştik. Şimdi önümüzde bir seçim süreci var ve hızlı bir şekilde bu süreci tamamlayacağız. Yakın bir zamanda yapılacak seçimlerde ülkemiz için en doğru karar çıkacaktır ve yaşanan bu sorunların sebebi olan AKP iktidarı tarihe karışacaktır" dedi.

Depremin ardından 1 ay geçtiğini belirten Koray Akgün, "Ülkemiz 1 ay önce çok acı bir felaket yaşadı ve depremin yaralarının sarılması için ülke olarak büyük bir özveri ortaya koyduk. Bizler CHP Uşak İl ve İlçe örgütleri olarak depremin yaralarının sarılması noktasında üzerimize düşeni yapmaya devam edeceğiz. Yaralarımızı hep beraber saracağız" diye konuştu. 

Editör: TE Bilişim