Dilan ve Engin Polat kamuoyuna bir açıklama yaptı. Haklarındaki MASAK sürecine değinen Dilan ve Engin Polat, gazeteci linçi ile karşı karşıya olduklarını öne sürdü. 

Bazı televizyon sahiplerinin haklarında önyarılı hareket ettiğini belirten Polat çifti, bir kaç basın yayın organı dışında, kendilerine taraflı saldırıldığını bildirdi. 

"Birkaç basın organı hariç, hiçbir objektif kriter ve izan olmadan akbaba ziyneti ile tarafımıza saldırılmaktadır." ifadesine yer veren Polat çifti, şöyle söyledi:

"Murat Ağırel gibi aleyhimizde de olsa bir hakkaniyet yaklaşımı içerisinde olan istisnalar dışında, zaman ilerledikçe ve gerçekler ortaya çıktıkça hepsinden hukuk önünde hesap soracağız ve onları sürekli ifşa edeceğiz."

EN YAKINIMIZDAKİ HAİNLERLE İŞ BİRLİĞİNİ ARTIK ANLADIK!

Dilan Polat ve Engin Polat, en yakınlarındaki hainler vurgusu da yaptı. Polat Çifti, şu mesajı verdi:

Atanamayan Uzmanlar Derneği Başkanı: Uzmanlar kaderine terk edilmemeli Atanamayan Uzmanlar Derneği Başkanı: Uzmanlar kaderine terk edilmemeli

"Yine sosyal medya fenomeni şahsiyetsiz ve menfaatperest birkaç şahıs, sizlerin neyin peşinde olduğunuzu biliyoruz. Kimlerle ne tür pazarlıklar yaptığınızın, hesap kitaplarınızın farkındayız. En yakınımızdaki hainlerle iş birliğinizi artık anlamış ve tespit etmiş bulunmaktayız. Ağzınızın suyunun aktığını biliyoruz, emeklerimiz asla size yar olmayacaktır, sizler de bunu bilin. Hukuk karşısında belinizi kıracağız ve nasıl karakterler olduğunuzu da toplum önünde açıkça ortaya koyacağız. Mazlum durumuna düşürülmüşlerin de zor günlerinde yardımcıları olur. Allah kullarından hiç vazgeçer mi?"

"BU ŞAHISLAR BİZE HAYATI YAŞANMAZ HALE GETİRMEKTEDİRLER"

Zor günler geçirdiklerini kaydeden Dilan ve Engin Polat çifti, şöyle söyledi:

"Bu şahıslar bize hayatı yaşanmaz hale getirmektedirler. Bilin ki dostlar ne ihaleye fesat karıştırmakla ne rüşvetle ne de herhangi bir değere ihanet etmekle suçlanmıyoruz. Evet bazen böyle nimetin külfeti de olur. Bunu bir uyarı olarak kabul ediyoruz. Her şey ortaya çıkacak ve biz daha basiretli daha bir tecrübeli olarak binlerce insana istihdam ve ülkemize artı değer sağlamaya devam edeceğiz. Zalim, şahsiyetsiz işbirlikçilerin mumu sönecektir."

Editör: Ali ARASLI