Uşak'ta 120 lira olan kıymalı pideyi 70 TL'ye düşürdü! Tanıtım için yapıyorum, malzemeden çalma yok! Uşak'ta 120 lira olan kıymalı pideyi 70 TL'ye düşürdü! Tanıtım için yapıyorum, malzemeden çalma yok!

Ünlü ekonomist Selçuk Geçer, youtube kanalında yaptığı açıklamada, doların yıl sonuna kadar 35 ila 40 TL seviyesini göreceğini ifade etti.

Daha önce yaptığı bir videoda konuya siyasi olarak bakmadığını ve rasyonel olarak uygulanacak her politikayı doğru bulacağını, fakat yanlışa da yanlış diyeceklerini belirten Selçuk Geçer, geçitiğimiz hafta 23,50 seviyesine çıkan ve şu anda 23,40 TL olan dolarla ilgili şu açıklamaları yaptı:

Genel Seçimden sonraki ilk 6 ay yine dövizde dalgalanmalar olacak. Yine kimse doları 35-40'ın altında beklemesin.  Zor günler bizi bekliyor olacak ve buna sabretmek zorundayız. Sonrasında doğru modeller uygulanarak her şey belli bir dengeye oturtulabilir. 3 yıl sonra 5 yıl sonra Türkiye eski güçlü haline gelebilir. Kim iktidara gelirse gelsin elinde sihirli bir değnek olmayacak.

Editör: Ali ARASLI