Adil Özdemir, Kurban Bayramı'nın dayanışma ve paylaşmak için önemine vurgu yaptı Adil Özdemir, Kurban Bayramı'nın dayanışma ve paylaşmak için önemine vurgu yaptı

Ege'de Yenigün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bayram Ali Keleş’in babası İbrahim Keleş hayata gözlerini yumdu. Gazete ve internet sitesinde çalışan basın emekçileri, Bayram Ali Keleş’i acı gününde yalnız bırakmadı. 

Cenaze1
Uşak’ta yayın yapan Ege’de Yenigün Gazetesi’nin Yazı İşleri Müdürü Bayram Ali Keleş’in babası İbrahim Keleş hayata gözerini yumdu. Bir süredir kanser tedavisi gören İbrahim Keleş, önceki Perşembe yoğun bakıma alındı. Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yoğun bakıma alınan İbrahim Keleş, aynı gün akşam saatlerinde yaşama gözlerini yumdu. 

Cenaze2
İbrahim Keleş’in cenaze namazı, Mende Köyü’nde kılındı. Dün, Cuma namazının akabinde, İbrahim Keleş’in cenaze namazı kılındı. İbrahim Keleş, Mende köyü mezarlığındaki aile kabristanlığına defnedildi. 
Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Bayram Ali Keleş burada taziyeleri kabul ederken, gazete ve internet sitelerinde çalışan arkadaşları kendisini yalnız bırakmadı. Uşak Gazeteciler Derneği Başkanı Elif Şentürk ve yöneticileri de taziyelerini bildirdiler. 
EDİTÖNÜN NOTU: İbrahim amcamıza Allah’tan rahmet, Yazı İşleri Müdürümüz Bayram Ali Keleş’e ve ailesine başsağlığı diliyoruz. 

Editör: Ali ARASLI