Uşak'ın Elmalıdere Mahallesi Muhtar adayı Şenol Yeşilova, seçim önü son mesajını verdi. Elmalıdere mahallesi sakinlerinin bu seçim döneminde çok yoğun bir markaja alındğını belirten Şenol Yeşilova, vatandaşa boş vaatler vermediğini ve yapabileceklerini dile getirdiğini ifade etti. 

Göreve geldiğinde mahallenin temel sorunlarını çözmek için çalışma yapacağını ifade eden Yeşilova, şöyle konuştu:

Uşak'taki zammın özeti: CHP 1 TL’ye çayın altına gizledi; AK Parti olur verdiği karara karşı çıktı! Uşak'taki zammın özeti: CHP 1 TL’ye çayın altına gizledi; AK Parti olur verdiği karara karşı çıktı!

"Uzun zamandan beri adaylık sürecini devam ettiriyorum. Yarın önemli bir seçime gidiyoruz. Elmalıdere Mahallesinde bu seçim vaatlerin havada uçuştuğunu gördük. Ben her zaman için yapılabilecek taahhütlerde bulundum. Basın emekçisi olmam nedeniyle kamu kurum ve kuruluşlarındaki bağlantılarımızı kullanarak, mahallemizde sosyal yardım almayanlara destek olacağız. Belediye ve diğer kurumlarda yaşanan sorunları ikili ilişkilerimizle çözeceğiz. Vatandaşımızla sürekli diyalog halinde olacağız. Bu seçimin Elmalıdere, Uşak ve Türkiye için hayırlara vesile olmasını diliyorum". 

Editör: Ali ARASLI