Uşak OSB'de faaliyet gösteren Polat Battaniye'nin kurucusu Mehmet Polat hayatını kaybetti. Polat Battaniye'nin yöneticileri ve sahipleri olan Fahri ve Erol Polat'ın babası Mehmet Polat'ın cenazesinin 12 Mart 2023 Pazar günü, ikindi namazına müteakip Yücetepe Camii'nde kılınacak olan cenaze namazının ardından, Şekerevleri mezarlığına defnedileceği kaydedildi.

Uşaklı vatandaşların kurban konusunda aklına takılan tüm sorulara yanıt verdi Uşaklı vatandaşların kurban konusunda aklına takılan tüm sorulara yanıt verdi

İsmail Mete isimli sosyal medya kullanıcısı, haberi şöyle duyurdu: "Sanayicilerimizden Polat Battaniye Firmasinin sahipleri Fahri Polat, Erol Polat ve Ayfer Polat'in babalari Mehmet Polat vefat etmistir. Cenazesi yarin (12.03.2023) ikindi namazina müteakip Yücetepe camisinde kilinacak cenaze namazinin ardindan Sekerevleri mezarligina defnedilecektir. Allah Rahmet Eylesin."

Öte yandan Polat Battaniye, son dönemlerde kentte Altınsar Tekstil'le birlikte yeni bir otel yatırımı yapmasıyla da biliniyor. 

Editör: TE Bilişim