Altaylı, “Özgür Özel kolunu keser ama kasaba gitmez” dedi.

Uşak CHP'de Kadın Kolları seçiminde defalarca kavga çıktı! Güç savaşı gerçek savaşa döndü! Uşak CHP'de Kadın Kolları seçiminde defalarca kavga çıktı! Güç savaşı gerçek savaşa döndü!

Gazeteci Enver Aysever’in Özgür Özel ve Ekrem İmamoğlu kulisi hakkında konuşan gazeteci Fatih Altaylı, bir değerlendirme yaptı.

Özgür Özel’in kendisini Ekrem İmamoğlu’ndan kurtarması için Kemal Kılıçdaroğlu’ndan destek istemesi iddiası üzerine konuşan Fatih Altaylı, şöyle söyledi:

“Ekrem İmamoğlu’yla ilgili Özgür Özel, Kılıçdaroğlu’ndan destek istiyorsa, şöyle düşünmek lazım. Kelin merhemi olsa başına sürerdi. Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu’nu yenseydi zaten kurultayda yenerdi. Saçma bir talep olur bu. Sen 1 kaç ay önce yenilikçilik ve değişim diyerek İmamoğlu’yla birlik olacaksın. Sonra gidip Kılıçdaroğlu’na beni Ekrem beyden kurtarın diyeceksin. Biraz üfürme gibi geliyor. Biri çıkar bununla ilgili ses kaydı veya şahit var der bunu bilmem. Ama kanıtlanırsa ayrı. Özgür Özel normal şartlarda kolunu keser ve kasaba gider. Kasapla restleşmişsin ve kasapta et de yok. İddia sahibi bu iddiasını herhalde kanıtlayabilir. Kesin bilgi mi bilemem ama makul değil.” 

Editör: Ali ARASLI