Uşak'ta şiddetyi yağış sonrasında bir süre önce yapımı tamamlanan İsmetpaşa Caddesi adeta göle döndü. İsmetpaşa Caddesi'nin yağmur sularının yoğun olduğu Dere Sokak ve Hakkı Yağcı Caddesi'nin bulunduğu bölümden gelen fotoğraflar, deyim yerindeyse bu bölgenin adeta göle döndüğünü akıllara getirdi.

cadde3

Üniversitede şok olay... Genç kız dekan yardımcısını bıçakladı Üniversitede şok olay... Genç kız dekan yardımcısını bıçakladı

DÜKKANLARI SU BASTI

Bir süre önce dükkanları basan su basmış ve cadde esnafı bu duruma çözüm bulunmasını istemişti. Bugünkü yağmurla beraber yine dükkanları su bastı. Hakkı Yağcı Caddesi'nden itibaren Dere Sokak boyunca işyerlerinde su baskınları görüldü. 

cadde4

DAHA ÖNCE KONUYLA İLGİLİ YAPTIĞIMIZ BİR HABERDE UYARMIŞTIK

Daha önce konuyla ilgili bir haber yapıp, buradaki birikecek suya karşı önlem alınması gerektiğini ifade etmiştik. Söz konusu haberimizde suyun biriktiği ve dağıtıldığı Halit Ziya Uşaklıgil Ortaokulu'nun bulunduğu bölgeden Zübeyde Hanım Caddesi ve daha sonra eski Uşak Belediye binasından geçecek ve Dokuzsele deresine yağmur suyunu salacak bir sistemi ifade etmiştik. 

İLGİLİ HABER İÇİN TIKLAYIN: 

Uşak İsmetpaşa'da yoğun yağmurda oluşan sele karşı kökten çözüm mümkün mü?

cadde2cadde1