UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDEN VATANDAŞLARIMIZIN İSİMLERİNİ GÖRMEK İÇİN LİNKİ TIKLAYIN

Uşak Belediyesi 2023 kurban pazaryerlerini belirledi. Kurban pazaryerlerinin belli olduğunu ve esnaf ile üreticinin buralarda konumlanacağı yerlerle ilgili kura çekilişinin yapılacağını bildiren Uşak Belediyesi yetkilileri, 1-15 Haziran tarihleri arasında Zabıta Müdürlüğüne başvuru yapılacağını ve kura çekiminin de 20 Haziran 2023 Salı günü olacağını bildirdi.

Uşak Belediyesi yetkililerinden yapılan açıklamaya göre, kentte kurulacak olan hayvan pazarları şöyle:

Çanlı hayvan pazarı, Şehit Abdülkadir Kılavuz Anadolu Lisesi arkası, Eski Gediz Yolu hayvan pazarı…

Çekilişin 20 Haziran Salı günü Kemalöz Pazaryerinde noter huzurunda yapılacağını bildiren Uşak Belediyesi yetkilileri, Çanlı için saat 10.00’da ve diğer pazaryerleri için de saat 14:00’da çekilişin gerçekleşeceğini ifade etti.

Uşak'ta 1 kişi daha gölete düşerek can verdi! Karaağaç ve Kızılcasöğüt göletinde hiçbir önlem yok! Uşak'ta 1 kişi daha gölete düşerek can verdi! Karaağaç ve Kızılcasöğüt göletinde hiçbir önlem yok!

Başvuru koşullarının 1 parsel için olacağı ve en fazla 2 pazaryeri için talepte bulunulabileceği belirtilirken, bu işin dışında bir faaliyete izin verilmeyeceği vurgulandı. Başvurusu yapılan parsellerin ücretlerinin peşin alınacağı ve küpesiz hayvan girişinin yasak olduğunu ifade edildi.

Üretici ve satıcıların ikametgah, kimlik fotokopisi, fotoğraf ve İl Tarım Müdürlüğünden kayıt belgesi getirmesi zorunlu tutuluyor.

PARSEL ÜCRETLERİ ŞÖYLE:

Editör: Ali ARASLI