Acun Ilıca’nın sahibi olduğu TV8’de yayınlanan Survivor yarışmasında All Star yarışması yapılacak. Survivor 2024 All Star adıyla, düzenlenecek olan yarışmanın yayın tarihinin yine Ocak dönemi olması planlanıyor. Şu ana kadar 12 yarışmacının belli olduğu Survivor All Star 2024’le ilgili programın sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı Twitter hesabından duyurularda bulunuyor.

SURVIVOR 2024 ALL STAR’DA KİMLER YARIŞIYOR

Bu yıl yapılacak olan Survivor All Star’da yarışacak 12 isim belli oldu. Acun Ilıcalı, şu isimlerin yarışacağını duyurdu: “Seda Ocak, Doğukan Manço, Nefise Karatay, Merve Aydın, Yiğit Poyraz, Turabi (Turabi Çamkıran), Damla Can, Sercan Yıldırım, Aleyna Kalaycıoğlu, Ogeday Girişken, Nagihan Karadere, Nihat Altınkaya”.

BARIŞ MANÇO’NUN OĞLU DOĞUKAN MANÇO DA YARIŞIYOR

Yarışmada, merhum sanatçı Barış Manço’nun oğlu Doğukan Manço da yarışıyor. Acun Ilıcalı, bu duyuruyu şöyle yaptı: “Sevgili Doğukan Manço Survivor All Star’da olacak. Hem performansıyla hem karakteriyle seyircilerimizin takdirini toplayan sevgili Doğukan, All Star’ın önemli isimlerinden biri olacak” dedi.

Uşak'ın Ferdi Tayfur'u Selim Baykal, İzmir'de sabah ezanlarını da okudu Uşak'ın Ferdi Tayfur'u Selim Baykal, İzmir'de sabah ezanlarını da okudu

ESKİ MANKEN NEFİSE KARATAY DA VAR

Bir diğer dikkat çeken isim de Nefise Karatay. Ilıcalı, şunu paylaştı: “2023 Survivor şampiyonu Nefise Karatay Survivor 2024 All Star’da bizimle beraber olacak. Nefise’nin en büyük hayali Nagihan ile yarışmaktı. İkisinin mücadelesini dört gözle bekliyorum”.

Editör: Ali ARASLI