Uşak’ta hedef alınan ismin ataması yapıldı! Mehmet Akif Şanlı, vekillik için başkan yardımcısı oldu Uşak’ta hedef alınan ismin ataması yapıldı! Mehmet Akif Şanlı, vekillik için başkan yardımcısı oldu
Banaz İYİ Parti İlçe Başkanı Enver Aras’ın bireysel olarak CHP’li Ethem Erdem’i desteklemesi üzerine süreç incelenecek.  İYİ Parti'nin Banaz'da her hali karda belediye başkanı ve meclis üyesi adayı çıkaracağı ifade edildi. 
Banaz’daki siyasi ortama, İYİ Parti Banaz İlçe Başkanı Enver Aras’ın bireysel tutumu da eklendi. Banaz İYİ Parti İlçe Başkanı Enver Aras’ın Zafer Arpacı’nın bağımsız aday çıkması ve Mehmet Cevizci’nin AK Parti adayı olması üzerine bireysel bir karar aldığı belirtildi. Enver Aras’ın CHP’li Ethem Erdem’e destek vereceğine dair haberlerin ardından, İYİ Parti İl Başkanlığı konuyla ilgili durumu inceleyecek. Enver Aras’ın bireysel kararı sonrasında, gazetemize açıklama yapan İYİ Parti Uşak İl Yöneticileri, söz konusu durumu inceleyeceklerini bildirdi. 
Süreç hakkında görüştüğümüz İYİ Partili Yöneticiler, şu ifadeleri kullandı:
“İlçe başkanını şahsi görüşü sanki bütün ilçe teşkilatının kararıymış gibi lanse ediliyor. Biz konuyla ilgili gerekli incelemeleri başlatacağız."
Editör: Ali ARASLI