İstanbul'da yangın çıktı, 29 kişi pisi pisine can verdi! İstanbul'da yangın çıktı, 29 kişi pisi pisine can verdi!
İYİ Parti Genel Merkezi, son dönemlerde muhalif gazetecilerin yaptığı yayınlara tepki gösterdi. Bugün Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Taner Demirel, bir yanıt verdi.
Barış Yarkadaş’ın TV100’de kaleme aldığı “Meral Akşener’in "son görevleri…" başlıklı yazıya yanıt verdi. X hesabı üzerinden Barış Yarkadaş’a yanıt veren İYİ Partili Demirer, dikkat çeken bir not paylaştı. İlk defa İYİ Parti’den bir isim, muhalif medyanın da trol tavırlar sergileyeceğini öne sürdü.
Prof. Dr. Demirer, şu mesajı verdi:
“40 yıllık bir hekim olarak diyorum ki: Safranın hızlı ve kolayca atılması iyileşmeyi hızlandırır ve bünyeyi kuvvetlendirir. Bu nedenle safra yolları tıkandığında stent yerleştirilip safranın çabucak atılmasını sağlamak vazgeçilmez bir tıbbi kuraldır. Barış Yarkadaş gibi kendini gazeteci zanneden troller merak etmesinler İYİ Parti safralarını hızla atarak güçlü ve daha sağlıklı bir şekilde yoluna devam edecektir.”
BARIŞ YARKADAŞ NE YAZDI?
Öte yandan CHP’den bir dönem Milletvekilliği yapan ve gazeteciliği bırakmaktan Özgür Özel’in telefonuyla vazgeçen Yarkadaş, ne yazdı?
Barış Yarkadaş, yazısındaki şu bölüm dikkat çekti:
“Akşener’in masayı tekmelemesi Cumhur İttifakı’na tam beş puan kazandırdı. Recep Tayyip Erdoğan bugün Cumhurbaşkanı ise bunda Akşener’in çok büyük bir katkısı vardır. “Görev insanı” Akşener, görevini layıkıyla yerine getirmiştir.”…
Sözcü TV, Halk TV ve Cumhuriyet sık sık İYİ Parti'ye çatar oldu!
Barış Yarkadaş ve Prof. Dr. Demirer atışmasının yanı sıra, son dönemlerde muhalif medya sık sık İYİ Parti'ye çatar oldu. Sözcü TV, Sözcü Gazetesi'nde özellikle İsmail Saymaz her gün İYİ Parti'nin açıklarını yazıyor. Bunun dışında Halk TV'de mutlaka bir İYİ Parti aleyhatır yayına çıkarılıyor. Cumhuriyet'te de çıkan haberlerde hep Ankara ve İstanbul'da aday çıkarmaya tepki şeklinde haberler var. Aynı gazeteler, gazeteciler ve TV programcıları, İzmir'de aday çıkarma veya çıkarmama üzerinde durmuyorlar.  Görünen o ki; İYİ Parti'nin İstanbul'da aday çıkarmaması en büyük beklenti. Muhalif medyanın bu tavrında Ekrem İmamoğlu faktörünün etkili olduğu yaygın bir kanı. Muhalif medya inandırıcılığını bu tür yayınlardan dolayı yitiriyor. CHP'de kurultay öncesinde Kılıçadaroğlu'nu hedef alan muhalif medya, bu haliyle A Haber ve diğer tarafgir kanallarla aynı seviyeye geldi. 
UŞAK PORT HABER//
Editör: Ali ARASLI