Bölme U-17 ekibinden Reyhan Aydın’a özel forma Bölme U-17 ekibinden Reyhan Aydın’a özel forma

Uşakspor A.Ş. Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Kahraman, Uşakspor’un satışı durumunda şirketin onayı gerektiğini söyledi. Kahraman, “Özkan Yalım takımı alırsa memnun oluruz ve bizler de onaylarız. Fakat henüz bize gelen bir şey yok” dedi.  

Uşak Belediye Başkan Yardımcısı ve Uşakspor A.Ş. Başkanı Hikmet Kahraman, Uşakspor’da hala belediyenin söz hakkı olduğunu belirtti. CHP’li Uşak Belediye Başkan adayı Özkan Yalım’ın takımı aldım açıklaması üzerine konuşan Hikmet Kahraman, alımın ciddi olması durumunda belediyenin buna onay vereceğini ifade etti. Kahraman, şu ana kadar kendilerine ulaşan bir bildirimin olmadığını belirterek, şöyle konuştu:
“Uşakspor’un Özkan Yalım vekilimiz tarafından alınacağını ben de basından ve sosyal medyadan öğrendim. Fakat bize ulaşmış henüz bir durum yok. Uşakpsor eğer satılırsa, bu konuda benim de başkanı olduğum kurumdan onay almak zorunda. Uşakspor eğer satılacaksa Uşakspor A.Ş.’den onay alınmalı”.

“ÖZKAN YALIM TAKIMI ALACAK OLURSA ONAYLARIZ”
 

Kahraman, şöyle devam etti: “Vekilimiz Özkan Yalım Uşakspor’u alacak olursa biz bunu onaylarız. Biz hep Uşaklı biri takımı alsın istedik ve Mehmet Çakın Başkanım da bunu hep dile getirdi. Şu ana kadar ulaşmış bir şey yok. Vekilim eğer takımı alırsa ve bize gelirlerse memnun oluruz. Hiçbir sıkıntı çıkarmayız ve bundan da dediğim gibi memnuniyet duyarız.”

Öte yandan Kahraman, Uşak Masterler Ligi’nin devam ettiğini ifade etti. Kahraman, “Ligde 10. Hafta başladı ve iyi gidiyor. Skorun ve puanın önemi de yok ve burada keyifli mücadele ve maçlara şahitlik ediyoruz. Normal sezonda maçlar tamamlanacak ve bayramdan sonra da plaf-off mücadelelerine geçeceğiz”.  
Editör: Ali ARASLI