AKP'nin en yüksek oy oranına sahip olduğu illerden biri olan Kayseri'de İYİ Parti gövde gösterisi yaptı, Meral Akşener binlerce Kayserili'ye hitap etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 28. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı Seçimlerine yönelik mitinglerine Mansur Yavaş ile birlikte Kayseri’de devam etti.

Akşener, Kayseri Melikgazi’de kendilerini karşılayan kalabalıkta vatandaşlara seslendi.

‘’İYİ PARTİ, SIRADAN BİR PARTİ DEĞİLDİR’’

İYİ Parti’ni kuruluş aşamasından bugüne geliş sürecini anlatan Akşener, vatandaşlara şu sözlerle seslendi:

‘’İYİ Parti sıradan bir parti değildir. İYİ Parti kuruluş aşamasından bugüne kadar her türlü iftiraya, her türlü tehdide, her türlü kötülüğe, her türlü yanlışa maruz kalıp; bir kişi bile bugüne kadar İYİ Parti’ye karşı yapılan bu yanlışlıklar karşısında korkup kaçmamıştır. Bizim partimiz o nedenle cesurlar hareketidir. Çünkü her bir arkadaşımız kadınıyla erkeğiyle, genciyle cesurdur, cesur.’’

Eşme Belediye Başkanı Yılmaz Tozan, Uşak CHP'ye katılan yeni isimlere rozetlerini taktı Eşme Belediye Başkanı Yılmaz Tozan, Uşak CHP'ye katılan yeni isimlere rozetlerini taktı

‘’İYİ PARTİ TÜRKİYE’NİN SİGORTASIDIR’’

İYİ Parti olmasaydı; 2018 seçimlerinde Meclis çoğunluğunun Ak Parti’de olacağını, İstanbul ve Ankara Belediyelerini Millet İttifakı’nın kazanamayacağını söyleyen Akşener; ‘’Bizim partimiz kurulduğu andan itibaren Türkiye’nin emniyet supabıdır. Türkiye’nin sigortasıdır.’’ dedi.

Editör: TE Bilişim